Witam. Bardzo proszę doświadczonych w temacie kolegów o krótkie porównanie przetworników wymienionych w temacie. Będzie to dla mnie bardzo pomocne. Z góry dziękuje. Pozdrawiam
Ogłoszenie
Collapse
No announcement yet.
Porównanie GDWK 10/80/7 i STX PJ
Collapse
X
-
a masz gdzies mozliwosc kupienia tego STXa?
bo juz nie jest produkowany
oba glosniki tanie i mocno takie sobie
tonsil ladniej wykonany i lepiej sie prezentuje
stx za to ciagnie wyzej, pozwala na nizszy podzial i zapewnia wiecej detali
tonsil strasznie sypie piachem... a stx syczy i szelesci...
ogolnie to bierz ten ktory kupisz taniej :p
-
Macie racje aktualnie jest to PC nie PJ. A czy GDWK 11/100 prezentuje wyższą klasę od wyżej wymienionych ? Przy okazji nadmienię, że nikt tych głośników nie będzie "odsłuchiwał". Ich rolą będzie spokojne konturowe granie w restauracji. Podłączone pod Denona X2000. Waszym zdaniem - 10/80 czy PC powinny wystarczyć czy pchać się w DX25 ?Last edited by David853; 15.08.2014, 06:28.
Skomentuj
-
Zamieszczone przez David853 Zobacz postaA czy GDWK 11/100 prezentuje wyższą klasę od wyżej wymienionych ?
PCX lub ALX pokazuje juz znacznie wiecej
Zamieszczone przez David853 Zobacz postaIch rolą będzie spokojne konturowe granie w restauracji. Podłączone pod Denona X2000. Waszym zdaniem - 10/80 czy PC powinny wystarczyć czy pchać się w DX25 ?
Skomentuj
Skomentuj