Mam ok. 120zl , radio JVC KD-G411 4 x 50W ,skode felicie (ojca) i chcem na tylnia połke wmontowac 2 głosniki GDN-22-120-4-SS + jakas zwrotnice , ale nie wiem jaka i czy wybrałem napewno dobre głośniki za tą cene.
Ogłoszenie
Collapse
No announcement yet.
Proszę o pomoc !!
Collapse
X
-
Do auta się nadadzą. Sam zamontowałem mamie w Matizku 2x GDN-17-80-4-SS w półkę (bez komentarza :P, miało być tanio i bez zbytniej ingerencji w autko). Tyle tylko, że zrobiłem z wiórówy 18mm nową półkę, bo fabrycznej nie miałem serca ciąć, a poza tym głosników nie dało by się w nią spasować i przy tej wadze przetworników by się złamała. Dodatkowo musiałem dorobić podpórki pod plastiki, na których półeczka się opiera (pod ciężarem rozeszły się). Żeby nikogo nie kusiło głośniki są przykręcone od spodu, a cała półka obita jest materiałem +/- (- bardziej :P) przypominającym tapicerkę auta. Cięte są tą zwrotką:
-> http://tiny.pl/qn1n
Do wyjścia satelit podłączyłem fabryczne Tonsile co siedzą w drzwiach. Całość napędza kaseciak na TDA1554Q, a natężenie basu można regulować potencjometrem barwy dźwięku. Jeśli nie masz zdolności manualnych lub Ci się nie chce to być może zainteresuje Cię to:
-> http://tiny.pl/qn12
Skomentuj
-
Patrzyłem teraz na polską stronę Dexona i widzę, że ceny mają tutaj konkretnie zawyżone :/ (w stosunku do Czechów), sama ta zwrotka wyszła by na ~109zł (u mnie ~67zł). Ok, masz 120zł:
2x GDN-22-120-4-SS - 80zł
2x Cewka-filtr C-40-40-1,5 - 14,4zł
2x Kondensator 100 uF - 16,8zł
razem: 111,2zł (plus przesyłka jakieś 20zł) -> lekko przekroczysz budżet :)
Nowa półeczka to koszt rzędu 30zł.
Wszystko kupisz w sklepie internetowym stx'a ( http://www.stx.pl ) lub na Allegro.
Schemat:
Skomentuj
Skomentuj