Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ARN6614 czy inne

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  ARN6614 czy inne

  Planuję zrobienie kolumienek budżetowych 3-drożnych. Mam z odzysku ARN6614 - 4 sztuki - grają obecnie w 2-drożnych, ale brakuje średnicy. Jaka jest wasza opinia - wykorzystać je, czy raczej celować w jakieś nowe, np STX?
  Pozdr.

  #2
  Jeśli głośniki działają i bas jest ok, a ty sobie poradzisz z wykonaniem, pomierzeniem i zaprojektowaniem kolumn, to czemu nie wykorzystać? Obudowa zamknięta, daj do tego jakiegoś niedużego średniaka 15cm - choćby któryś ekonomiczny od SB, wysokotonówkę typu dayton nd25, materiał z odpadów, jakiś fornir/farba, najtańsze racjonalne elementy zwrotnicowe i w 1000zł się spoko możesz zmieścić.

  Skomentuj


   #3
   Zależy jaką przyjąć strategię projektowania, jeśli to będzie jedna wersja zwrotnicy, to może by taki budżet starczył, jakbyś chciał mieć jakąś bazę elementów do weryfikacji i odsłuchu, to może być ciężko.

   Druga sprawa, 3w ciężej pomierzyć niż 2w, w przypadku tego drugiego można się ratować krótkim bramkowaniem.

   Skomentuj


    #4
    Deciding whether to use your existing ARN6614 drivers or opt for new ones like the STX for a budget 3-way speaker project depends on several factors, including your goals, the condition of the drivers, your budget, and your willingness to experiment https://monopoly-online.io

    Skomentuj

    Czaruję...
    X