• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

Jakie nutki aktualnie goszczą w waszych umysłach?

Ostatnia edycja:
Różnica, trzeba przyznać, diametralna ;)
Na tej płycie jest jeszcze fajny kawałek Necrophagious Shadows http://www.youtube.com/watch?v=C-mNsOzuvus
Ale ta ich pierwsza płyta to jeszcze takie "darcia" niezdefiniowane. Zdecydowanie lepszy jest drugi krążek The Astral Sleep - z chyba najbardziej znanymi kawałkami z "tamtego" okresu ich twórczości Mountain of Doom i Sumerian Cry (Part III)
Później jeszcze było In a Dream i The Sleeping Beauty (to grają jeszcze na koncertach tylko już oczywiście z normalnym wokalem).

Swoja drogą można zauważyć ciekawą tendencję, która ujawnia się właściwie w większości kapel, które zaczynają od "młodzieżowo ostrego" grania i jeśli istnieją odpowiednio długi okres czasu to stopniowo przechodzą w ... no momentami nawet melancholię... Nie wiem czy to kwestia "artystycznego dojrzewania" czy po prostu starzenie się... pewnie jedno i drugie po trochu... u siebie też to zauważyłem w pewnym momencie :glare:


Na koniec jeszcze kawałek z tekstem iście walentynkowym ;) , oczywiście w wykonaniu Tiamatu
Love Is As Good As Soma http://www.youtube.com/watch?v=LTk7ho-sMEQ
 
raven1985, całkiem fajna kapela - jednak widać, że "garściami czerpią" z My Dying Bride - ale, z drugiej strony, dla ich brzmienia to chyba dobrze ;)
 
Powrót
Góra