• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

Uszczelka głosnika 250mm gdzie szukac?

Rejestracja
Kwi 27, 2011
Postów
926
Reakcji
0
Lokalizacja
''
Witajcie poszukuje uszczelki do głosnika 250mm i nigdzie nie moge takiej znaleść ktoś wie gdzie można taka znaleść?
 
Uszczelka głosnika 250mm gdzie szukac?

Dzieki za szybka odpowiedz, O tej z stx wiem ale sa niestety nie dostepne;/
 
ale pytales mailowo? czy tylko na sklepie?

---------- Post dodany o 13:43 ---------- Poprzedni post o 13:43 ----------

zapytaj jeszcze u maxim88 na allegro
 
Można spróbować wykonać samemu:) Ostatnio widzialem w sklepie płyty mdf ( czy jakoś inaczej to się nazywa) bardzo lekko sprasowane. Jak nie to można użyć kilku warstw filcu sklejonego razem, odrysować okrąg ( np.od glośnika) wyciąć dziury na śruby otwornicą i ponownie mniejszy okrąg ( np. od mniejszego głośnika).:biggrin: Tak wyjdzie taniej.
 
No wiesz, jak kupowałem GDN-18-140-8-AWX to na stronie też było brak, ale po rozmowie poprzez mail "znalazły się jakieś" :)
 
To w takim razie skontaktuje sie z stx;) a jeśli nie beda ich mieli to zostawie bez tej usczelkiL.
 
Powrót
Góra