Powracam do tematu:
Zmieniłem BR jak radziliście poprawa basu bardzo słyszalna i odczuwalna (szczególnie w bebechach) dużo na plus.
Natomiast wymieniłem tuby na kopułki Visaton SC10n i tu stała się jakaś masakra mianowicie wysokie tony gdzieś znikły ( szukałem wszędzie i nie mogę znaleźć może ktoś pomoże)
Czytałem sporo dobrych opinii na temat tej kopułki a tu taka niespodzianka, najgorsze że już powiększyłem otwory więc tuby nie mogą wrócić, może powinienem dać jakiś tłumik na średniaka ( jak go trochę ściszę to może wysokie będą wyraźniejsze ) albo poprostu ten głośnik się nie nadaje do tego zestawu to proszę o jakąś propozycje.
aha niedawno też wyczytałem że tej mój ARX jest szerokopasmowy a nie średniotonowy, czy można go stosować jako średniotonówkę czy też należy wymienić?