• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

ARN150 i jego zawieszenie

Rejestracja
Wrz 13, 2004
Postów
56
Reakcji
0
Lokalizacja
BDG
Witam!

Mam maly problem=> koty. Nie posiadam maskownic w moich kolumnach i tak sie stalo, ze akurat przypodobaly sobie one je. Mam poprzecinane w kilku miejscach zawieszenia gumowe. Teraz sie zastanawiam czy glosniki sa do wymiany, czy mozna je jakos np "zgrzac".
 
Spróbuj skleić na silikon. Ja tak kiedyś zrobiłem i trzymało się nieźle, tzn nie odpadło :) .
 
a w praktyce jak :> silikon juz wiem :P a ten klej? glosnikow nie katuje ale czasem podkrece mocniej :)
 
ja dawalem odrobinke butaprenu na przekroj gumy zeby zawieszenie sie skleilo tak zeby nic nie bylo widac a po wyschnieciu smarowalem juz wieksza iloscia od spodu tak z 2 warstwy zeby to wzmocnic. dzialac dziala tylko czasami estetycznie nie wychodzi bo widac laczenia gumy
 
silikon najlepszy - małe ryzyko że coś nieestetycznie wyjdzie, tylko trzeba pamiętać żeby odtłuścić zawieszenie od spodu.
 
Powrót
Góra