• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

Ciekawostka Dla Posiadaczy Sharp SX8800

Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
154
Reakcji
0
Lokalizacja
Regensburg / DE
Witam

Kupilem z ciekawosci ta koncowke niestety reszty zestawu nie udalo mi sie kupic. Koncowka niegrzebana oryginalne STK. Po odpaleniu bardzo mnie irytowaly szumy tego cuda, okazalo sie, ze szumy generuje oryginalny kabel sygnalowy, kabel wywalilem wstawilem gniazda RCA i potka 2x50k/b po szumach nie ma sladu. Jak macie jakies ciekawe sugestie na temat tych koncowek to piszcie.

Pozdrawiam
 
kupilem to za przyslowiowe pare groszy, same trafa obudowa i radiator juz moga byc baza do zlozenia czekos sensownego. Uzywam tego sporadycznie naglasniajac dla zabawy male prywatki itd podpiete mam pod to voyagery 350 i calosc idealnie spelnia swoje zadanie. A post napisalem dlatego, ze pozbycie sie kabla i wstawienie gniazd naprawde bardzo skutecznie niweluje brumienie i syczenie.

Pozdrawiam
 
Powrót
Góra