• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

Co sądzicie o monacorach SPH-300KE i SOH-165KE?

Rejestracja
Lis 20, 2004
Postów
25
Reakcji
0
Lokalizacja
Wa-wa
Co sądzicie o tych głośnikach? Może ktoś miał i wie jak to gra? Może to nie górna półka ale i dolna też ne (nie są w cale tanie). Dobre parametry - no może VAS 30tki za duży trochę tak że potrzebuje ponad 100l. Ale zejście świetne w tych 100l - f3 28Hz. Pewnie tak jest - głośnik za 5 baniek ma pewnie podane prawdziwe parametry w przeciwieństwie do tego za 5 dych.
 
Wiesz ja Ci juz podałem w osobnym temacie co bys lepiej zrobił. Po co tyle kasy walic na monacora jak dla mnie srednio denna firma za to bardzo droga. Jak chcesz kup do kolumn np po dwie 20 wisatona w200s do tego sredniaczek to w130s daj wysokotonowego może sc 10n I gra masz fajne kolumny. A cena dwóch wisatonów to 200zł i zostaje na reszte wiecej!!
 
Powrót
Góra