• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

nadaje sie do naprawy??

Rejestracja
Lip 1, 2005
Postów
62
Reakcji
0
Lokalizacja
Świerklany
kilka dni temu przy podlaczaniu kabli do gniazda subwofera jeden z nich nie zostal dokladnie przykrecony w zwiazku z czym nastapilo zwarcie. Oczywiscie bezpiecznik w wzmaku sie przepalil. Przy probie wymiany bezpiecznika zaczelo sie dymic z transzystorow. Wizualnie widac ze 3 sie spalily wiec wymienilem je oraz dodatkowo wymienilem 4 do pary. Przy probie wkladania bezpiecznik dalej sie pali a z reszat jest ok. Co moze byc przyczyna?? Moze wymienic reszte tranzystorow?? Jest to wzmacniacz magnat xcite przywieziony z niemiec wiec nie ma mozliwosci reklamowania go do serwisu. A moze by sie ktos go podjal sprawdzic lub ewentualnie naprawic jesli bylo by to oplacalne!?!?!?!?
 
Powrót
Góra