• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

Odczytywanie schematu zwrotnicy!

Rejestracja
Wrz 14, 2004
Postów
75
Reakcji
0
Lokalizacja
Białystok
Witam! na wstępie tego topicu chcialbym powiedziec ze nie mam w ogole do czynienia z elektroniką a mam błachy problem do rozwiązania, mianowicie chodzi tu o poprawne odczytanie schematu zwrotnicy i przekształcenie go w gotowe urządzenie :D

tutaj jest schemat zwrotnicy autorstwa Yoshiego:

image007.jpg


a tutaj moja wersja odczytania w/w schematu

zwrotnica.jpg



Jedno proste pytanie do elektronika, czy dobrze odczytalem schemat i polaczylem w jeden obwod! dla was banał dla mnie trudnosc! mysle ze wykazecie sie tolerancyjnoscia i pomozecie!

p.s. prosze nie mowic ze mi sie to nie zmiesci na plytce, o rozmieszczenie elementow bede sie martwil pozniej, teraz chodzi mi o poprawnosc obwodu!

pozdrawiam!!
 
Powrót
Góra