• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

Problem ze wzmacniaczem CAT900

Rejestracja
Wrz 14, 2010
Postów
2
Reakcji
0
Lokalizacja
Łużna
Mam problem ze wzmacniaczem CAT900. Udało mi się go kupić za śmieszne pieniądze, ale po włączeniu go w kolumnach słychać nieustanne piszczenie. Pisk jest stały i nie nasila się wraz z pogłaśnianiem. Na pewno nie jest to wina kolumn ani zwrotnic bo sprawdzałem je na innym wzmacniaczu. Pisk na chwilę ustaje kiedy delikatnie popchnę przekaźnik ale zaraz znów powraca. Niestety nie dysponuję oscyloskopem ani nie mam do niego dostępu żeby sprawdzić inne elementy.
Czy ktoś ma pomysł co to może być ? Czy może to być wina przekaźnika ?
 
Powrót
Góra