• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

sub

  • Autor wątku Autor wątku kulis
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Rejestracja
Gru 7, 2004
Postów
3
Reakcji
0
Lokalizacja
google.pl
witam wszystkich chetnych pomoc i nie tylko

Chce zrobic subwoofer na glosniku STX'a GDN-17-80-4-SS, czy warto uzyc ten glosnik? Chcialem zeby to byl subwoofer z bass-reflex. Od czego powinienem zaczasc. Jaki bedzie lepszy sub aktywny czy pasywny? Moge jeszcze dodac ze posiadam wzmacniacz 100W w RMS'ie.
z gory dzieki za wszystkie pozytywne odpowiedzi

Zaznaczam ze jestem poczatkujacy
 
subwoofer na 17cm glosniku cos mi tu nie pasuje wez juz lepiej 22cm testowanego przez Sound Wave
 
17 cm na sub nie zapewni mocnych wrażen. Jednakże znam taki głosnik 17cm który w małej skrzyni (parenaście litrów) gra całkiem fajnie. Do komputera super. Szkoda ze nie napisałeś czego oczekujesz od dzwieku i jaki pokój chcesz nagłaśniać.
 
Powrót
Góra