• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

TDA7249 w mostku z altrona

UWAGI MODERATORA
bartek34111 napisał:
Witam od jakiegoś czasu wzmacniacz na TDA 7249 zaczoł mi buczeć w głośnku zaraz po włączeniu zasilania...
No peszek... Może z łaski swej coś więcej napiszesz?
 
Jakim napięciem zasilasz układ? Nie zrobiłeś jakiś zwarcia lub nie zamieniłeś jakiegoś elementu z innym?
 
Jest zasilnalny napięciem 24V z transformatora.

[ Dodano: 2010-08-22, 09:50 ]
Tylko że wszystko było dobrze od wczoraj zaczeło mi tak buczeć w subie od razu po włączeniu zasilania..
 
Długo masz ten układ? I dobrze grał?
Zasilasz pojedynczym napięciem z zasilacza???
 
No dość długo mam wydaje mi się że płytki troche osiadły kużem. Bo teraz wszytko wyczyściłem i podłączyłem na nowo o gra bez buczenia. A zasilam symetrycznie
 
Powrót
Góra