Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.
Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.
Twoja przeglądarka jest nieaktualna i może wyświetlać tę stronę nieprawidłowo. Powinieneś zaktualizować ją lub skorzystać z alternatywnej przeglądarki.
czesc. kupilem niedawno wlacznik czasowy ale nie wiem do konca jak to ustawic zeby dzialalo. Przypusmy ze chce aby urzadzenie właczalo si ecodziennie w godzinach 21-7 rano. Nie mialem do tego zadnej instrukcji. Jezeli ktos mial z czyms takim do czynienia to bede wdzieczny za wszelkie wskazowki.
sorry za off topic ale w tym GT co jest na tle zdjecia, jest mojego kolegi golf mk 1 GTi na stronie z relacja z vw mani na dole po prawej stronie taki czarny ;] prawy dolny rog zreszta tam tylko jest 6 fotek
miedzy tarcza a obudowa jest taki zabek na ktorym krecac tarcza ustwaisz atkualna godzine, do okola tarczy sa tez takie ruchome 'dzwigienki' odciagasz w dol te na przeciw gidzin, minut w ktorych ma byc na ON. no i na koncu masz suwaczek ktory tez musi byc ustawiony w pozycji ON.
Ta strona używa plików cookies, aby pomóc personalizować i dopasować treści do Twoich potrzeb. Cookies pozwalają też pozostać zalogowanym, jeśli zdecydujesz się zarejestrować.
Kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików.