To i owo już zbudowałem ale nie zamierzam się tym chwalić na forum. Interesuje mnie ceramika bo zalicza się do materiałów twardych z tym że ma mniej zaznaczony rezonans niż membrany metalowe.
Ogłoszenie
Collapse
No announcement yet.
Ceramiczne głośniki kopułkowe
Collapse
X
-
Marudzisz jak nie chcesz modów to kupujesz polipropylen a jak masz twardą membranę to odpowiednio ją filtrujesz. Twierdzisz że budowałeś ale twoje dywagacje i frustrujące problemy potwierdzały by raczej brak praktyki.Last edited by Zap Projekt; 19.12.2016, 19:23.
Skomentuj
-
Zamieszczone przez Echo1 Zobacz postaTo i owo już zbudowałem ale nie zamierzam się tym chwalić na forum.
Skomentuj
-
Zamieszczone przez Echo1 Zobacz postaJest tu kilku gości którzy robią grające pudełka w stachanowym tempie ale ja wolę zrobić mniej i bardziej świadomie. Wtedy w każdych nowo zrobionych kolumnach widzę błędy których nie przewidziałem i w odróżnieniu od innych na swoich błędach się uczę.
"ty głupiutki jak się nauczysz i coś zrobisz w co wątpię itd itd"
Chyba brak im szczęścia w życiu.
Skomentuj
-
Zamieszczone przez Pogromca mitow Zobacz postaEeee tam, w STX tansze robili.
Skomentuj
Skomentuj