Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wzmacniacz samochodowy. Czy sie oplaca.

Collapse
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wzmacniacz samochodowy. Czy sie oplaca.

    Znalazlem takie cos http://www.carpower.pl/index.php?id=...=15&id_item=88 . Cena nie jest wysoka jak na wzmacniacz dajacy 225 W rms przy 4 R. Za tą cene mam tda od irka ktory ma niecale 150 W albo i mniej. Przetwornice z 220V na 12V posiadam wiec czy to bylby dobry pomysl na napedzenie suba np. na stx 30-300-4-AP ? Z tego co sie orientuje nie kupi ani nawet nie zbuduje za 220 zl wzmacniacza o takiej mocy . A jeszcze jedno . Czy ten caropower ma regulacje czest. odciecia ? Wtedy nie konieczna bedzie zadna zwrotnica wiec i budowa subwoofera wyjdzie taniej. ?

    #2
    ej popatrz na schematy wzmakow dojdziesz do wniosku ze za 220 mozesz zrobic wzmaka do suba !! jak sie postarasz to wiekszej mocy ;] pa300 ?? widziales ?? do suba jak znalazł !

    Skomentuj


      #3
      hehe a ja tego carpowera kupilem za 160zl :)
      Nie mam samochodu wiec lezy i sie kuzy, jak ktos zaplaci za przesylke i dorzuci na cos dobrego do picia to bedzie mial ten wzmak odemnie :)

      Skomentuj


        #4
        irek, to tak jednorazowo czy może dałbyć radę jeszcze kiedyś wyciągnąć za tyle ?:)

        Skomentuj


          #5
          heh a co dobrego lubisz pic ? ;]

          Skomentuj


            #6
            160zl to cena hurtowa tego wzmaka wiec po tyle moge miec ile chce.
            Za 190zl moge sprzedac. Mysle ze 30zl za fatyge to nie majatek.

            Skomentuj

            Czaruję...
            X