• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

Okazje na ALLEGRO !!!

Nie na temat...
A wszystko, jak zawsze, jest objęte wielka tajemnicą. Rozbawiają mnie ostatnio Twoje posty lklukasz'u :)

Wiem ale nie powiem :)

Nie da się ukryć, a przydało by się trochę dystansu do siebie i pokory by się przydało.
Zwłaszcza, że w znakomitej większości nie masz pojęcia kogo próbujesz obrazić.
jak widac ani ciebie ani innych to nie interesuje

A dziwisz się? Bo ja wcale.
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
Nie na temat...
No tak to jest jak się edytuje teksty :)
Nie da się ukryć, a przydało by się trochę dystansu do siebie i pokory.
Tak to miało wyglądać.

A to niby do czego panie kolego. Adwokat?
No gdzie tam. Po prostu mam obniżony próg tolerancji na ludzi oceniających innych przez monitor i miałem na myśli lklukasza
Nie wiem, skąd to się w ludziach bierze? :)
 
Nie na temat...
Dalej nie rozumiem co chcesz przekazać pisząc:
a przydało by się trochę dystansu do siebie i pokory.
Dystansu? Pokory?
Niewątpliwie powinienem kłaść pokłony przez moderatorem, mającym 6,222 postów i będącym na forum od 2007 roku.


Robi się to coraz bardziej żałosne...
 
Nie na temat...
Nie na temat...
Dalej nie rozumiem co chcesz przekazać pisząc:

Dystansu? Pokory?
Niewątpliwie powinienem kłaść pokłony przez moderatorem, mającym 6,222 postów i będącym na forum od 2007 roku.


Robi się to coraz bardziej żałosne...
To TEŻ nie było do Ciebie :)
 
Ostatnia edycja:
Nie na temat...
a to co na zdjęciu pokazałes napewno klasowo bylo porownywalne
Nie o to mi chodziło .
W tym radiu samochodowym też są nie za specjalne opki i jeszcze kiepski analogowy proc audio a jednak gra ;)
I nic nie trzeba było wymieniać ;)
Jak sa na podstawce to az sie prosza o wymiane Skoro producent zaoszczedzil na wzmacniaczu operacyjnym, moglby chociaz nie skapic na podstawkach.
To tak jak byś wymienił głośnik w kolumnie bez zmiany zwrotnicy ;)
 
Fakt drogi nie jest, wyglada spoko. Ja mam lidlowski i tez zadowolony z niego jestem. Ale multitool to tylko leatherman:) z usa mozna bezposrednio zlapac za polowe ceny jaka jest u polskiego dystrybutora.
 
Nie na temat...
leatherman:) z usa mozna bezposrednio zlapac za polowe ceny jaka jest u polskiego dystrybutora.
za czasów gdy $$$ był po 2 zł, kupiłem sobie Leatherman Wave za 140zł :) do dzisiaj śmiga i nie raz uratował świat :)
jest naprawdę swietnie wykonany. Polecam jeszcze firmy GERBER z ich pantentem na piłke do wszystkiego :)
 
Nie zaliczałbym tego do Fluke jakie znamy teraz, jest to jakiś stary model za czasów powstania firmy, który pewnie wymaga ponownej kalibracji.
 
Właśnie porównuje i najtańszy używka 200zł. Podejrzewam że i tak bedzie bardziej wiarygodny niż unity za ta kasę. I tu jest opcja skalibrowania przynajmniej :P Sam fakt że ma 4 cyfry.
 
Powrót
Góra