• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

Budowanie na ekranie - czyli relacje z budowy na zywo :)

U mnie też niby jest zakaz ale i tak ludzie zamawiają. Ostatnio kurier zostawił moją paczkę w sekretariacie i dostałem maila z przypomnieniem ;)
Znowu kolega jak zamówił coś do pracy, to firma adres wysyłki wstawiła na fakture i wysłała pocztą. Musiał się potem tłumaczyć w księgowości.
 
Rfck
Tak po prawdzie to nawet nie wiem, nawet jak byly troche uzywane to pewnie i tak bym nie zauwazyl. Zamowilem tez kilka szt ze stanow.
Niestety bede sie musial ''tematu'' sam nauczyc wiec moze to troche potrwac.

Kupiłeś tylko do uruchomienia ? Ja ostatnio kupiłem ze stanów Baldwiny z at 60' z emisją ponad 100% czyli nowe. W porównaniu ze współczesnymi lampami słychać sporą różnicę w brzmieniu ;)
 
Zdecydowanie lepiej brzmią baldwiny. Aby uniknąć autosugestii poprosiłem dziewczynę o pomoc. Pokazałem jej jak wymienić lampy i przez kilka dni słuchałem raz jednych raz drugich nie wiedząc które są które :).
 
Ładna?
Właśnie kupiłem. Chcę w to włożyć BG1. Albo jakąś inną końcówkę. Tylko muszę skołować schemat żeby podłączyć wycieraczki :)
 
6c2742zjw7lvsrr9xmce_1414084616.jpg

male demo sesji zdjeciowej na ktora czekam ;)
w piatek powinienem miec zdjecia
 
W końcu zabrałem się do wykonania projektu USHER 8948A + SS_D2608 (HDS Tweeter) autorstwa Ravena.
Nie mogłem patrzyć jak USHERki się kurzą od 11 miesięcy.

W wakacje zeszłego roku zrobiłem TLki z USHERami 8948A+9950, ze zwrotką z projektu Arpeggio, ale mi po paru tygodniach odsłuchu nie pasowała, więc zamieniłem 8948A na AWX-a i opatrzyłem kolumnę zwrotnicą lklukasz'a i tak to stoi do dziś i cieszy grą [przesymulowałem AWX-a w docelowej TLce Hornresp'em i miło się zaskoczyłem, że to będzie grać - co potwierdziła rzeczywistość ;) ]

Obecne monitory robię pierwszy raz ze sklejki, wszystkie wcześniejsze projekty wykonywałem z MDF-u i muszę Wam powiedzieć, że całkiem twarda ta sklejka.

 
Nie na temat...
Paweł sie zagalopował i park saski poprawia ;)
Czym? Frezarką? Jako, że mam najbliżej, to wezmę swoją i podjadę jemu pomóc:D

A tak na poważnie, to ładnie tam w tym Koszalinie:)
A czego to będzie sesja jeśli to nie tajemnica? Przy takim świetle, to będzie ciężko... Musiał byś trafić słoneczny dzień, najlepiej normalne zdjęcia wyjdą popołudniu, nie przed;) No chyba, ze chcesz uzyskać inny efekt...
 
Ostatnia edycja:
Powrót
Góra