• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

aurum cantus srednio-nisko tonowe

Rejestracja
Sie 23, 2004
Postów
148
Reakcji
0
Lokalizacja
wrocław
http://www.akkus.com.pl/index.php?grupa=gl_szczegoly&firma=aurumcantus&model=AC-165&lang=pl&dh=dt

http://www.akkus.com.pl/index.php?grupa=gl_szczegoly&firma=aurumcantus&model=AC-180F1&lang=pl&dh=dt

Słyszeliscie je moze? Co o nich sądzicie. Szczególnie ten drugi - parametry idealne do B-R, silny napęd.

Choc ten pierwszy tez ciekawy ,- mimo ze slabszy napęd to jednak duzo mniejsza masa drgajaca- pewnie ladna srednica. Lecz z drugiej strony sadzac po niskiej fs i niskiej masie drgającej pewnie jest miekko zawieszony.

No wiec sie pytam bo nie mialem z nimi do czynienia.

Pozdrawiam
 
osobiscie nic na nich nie robilem ale slyszalem je w podlogowkach kolegi i wrazenia calkiem calkiem glosniki sa raczej miekkie chodzi o to ze dbaja o sluchacza co do szczegołowosci to hmm sprzetz ktorym graly duzo nie pokazywal wiec nie opisze tego aspektu ale tragedi nie bylo faktem ze bas byl ladny miekki troche zabardzo utuczony ale mial moc mi sie nawetto podobało ale graly ze zle dobrana kopulka tyle moge o nich napisac
 
AC-180F1 stosunek hmm na poziomie tesli tyle ze klase wyzej no moze z dwie

ps gadalerm z ich wlascicilem ponoc sa stosunkowo trudne w aplikacji
 
Powrót
Góra