• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

diyaudio.pl - 10 lat serwisu 2004-2014

Gratuluje 10-ciolecia, to co moze cieszyc po tych latach to zawartosc merytoryczna forum, jest na wysokim poziomie, tak trzymac.
 
Jak by konkurs był ogłoszony wcześniej, a finał był by wczoraj, to było by fajnie... a teraz to tak jakoś...

No ale konkursy nie są złe, można by zrobić taki jaki był na DIYakustyku, czyli konkurs na najładniejsze/najlepsze kolumny.
Zaczynając od dziś, a finał np. po wakacjach lub przed AS.
 
to ja proponuję aby byłby to konkurs na kolumny opracowane od podstaw a nie kopia projektu
 
O to wlasnie chodzi. Zachecic ludzi do kreatywnosci. Mozna zrobic jakies kategorie albo konkurs w formie "co mozna zrobic za xxx zl". No nie wiem, pomyslow jest sporo, moze warto cos ustalic, rozruszac forum :)
 
Może po prostu "nagroda publiczności", głosowanie na najlepszy ukończony projekt, obojętnie co, wzmak, kolumny albo jakiś subwoofer :)
 
Ale takiego borysa pomijając ?! Pokazał tyle wzmacniaczy na forum ile nie bylo juz od dawna.... w koncu po co komuny jak wzmacniacza nie będzie? :D
 
A możemy pomagać? ;)

Bo moj zawodnik juz w boksie startowym sie szybuje :P
Kolumny w surowym mdf juz graja
 
Ostatnia edycja:
Kto zgadnie, jakie to kolumny i czyj to projekt?
Kolumny maja ponad 10 lat i sa kultowe wiec sie kwalifikuja.
Nagroda - wysle na priwa schemat najnowszego wzmacniacza i ukonczony zasilacz audio SMPS :P

24vhkh5e3y8g0rlpglnl_1403191666.jpg
 
Powrót
Góra