• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

DIYshow

marian

Moderator
Członek ekipy
Rejestracja
Sty 6, 2007
Postów
6,428
Reakcji
273
Lokalizacja
Bydgoszcz
Przydał by się mini audio show DIY w kujawsko-pomorskim... może czas o takim czymś pomyśleć.
 
Ostatnia edycja:
marian może "diyaudioshow" ?

Z chęcią :) Pomysł jest ale nad realizacją jeszcze nie myślałem, ale na pewno nie było by to na dużą skalę, bardziej na małą niż nawet na średnią... a jak się wszystko przekalkuluje to zostanie i tak mały spocik u kogoś w domu.

Kwestia chęci i kasy, a jak nie kasy to przynajmniej znajomości (miejsce i pokoje odsłuchowe).
 
Tak na prawdę sprawa rozbija się o odpowiednie miejsce do odsłuchu, które pomieściłoby trochę sprzętu i ludzi. Albo ktoś miałby, najlepiej po znajomości namiar na taki lokal albo możnaby pomyśleć nad ściepą narodową i poza sezonem wynająć w hotelu jakąś większą salę konferencyjną, od razu nocleg byłby na mijescu. Kwestia ceny.
 

No jak zawsze, i tu przeważnie jest problem :)

Kolejny to miejsce, trzeba by wybrać miasto do którego WSZYSCY by mieli po równo km. Z drugiej strony Bydgoszcz to nie obrzeża kraju, w sumie prawie tak samo jak Warszawa tyle że w innym miejscu.
 
Patrząc na mapę to Łudź jest w samym centrum.
To co Luszti? kombinujemy? myślę że było by wielu chętnych którzy by chcieli pokazać swoje wypociny :)
 
Pytanie ilu by było chętnych, bo trzeba po pierwsze zorganizować miejsce na sprzęt i odsłuchy, po drugie jakieś noclegi.
 
to jest dobra propozycja
juz nawet kilka razy dyskutowalismy o takim pomysle z przemo-lakasem
mi pasuje
pisze si en ataka impreze
 
Myślę, że taki spocik to albo przed wakacjami (czerwiec), albo zaraz po (wrzesień).
 
Wiadomo że to będzie płatne przedsięwzięcie, i to pewnie nie mało, dlatego trzeba by pomyśleć o ściepie narodowej w postaci symbolicznych wejściówek max. 20zł.

20zł. to nie dużo i myślę że każdy był by w stanie te dwie dyszki dać. Przyjedzie 100 osób to będzie spokojnie na pokrycie sali.

Luszti, zorientował byś się ile chcą za sale w jakimś hotelu tam u Ciebie? Ja mógłbym zadzwonić, tyle że lepiej by było gdybyśmy widzieli tą sale którą wynajmujemy, z wiadomych przyczyn.
 
Niekoniecznie mniej, i niekonicznie przyjdzie od razu 100 osób. 25 to już będzie sukces :)
 
Z racji tego że parę różnych ośrodków zwiedziłem pod łodzią mogę podpowiedzieć ten http://www.hoteldobieszkow.com.pl/
Ośrodek położony jest totalnie w wiosce poza miastem, jest miejsće na dobre ognisko czy grilla, cena całkiem ok.
Chyba że, ten klimat nie pasuje i są chętni na zwiedzianie Łodzi wtedy trzeba szykać w centrum miasta. Problem w tym że w łodzi nie ma co zwiedzać :)
 
Myślę, że nie ma co rozmawiać oo kosztach - najpierw trzeba wiedzieć ile osób będzie i trzeba poszukać najpierw lokalu. Druga sprawa, że ja widziałbym to bardziej jako zamkniętą imprezę tutejszych diyowców.
 
W takim razie rozpoczynam listę chętnych, wpisanie się nie jest mega zobowiązujące, ale trzeba pamiętać, że wg ilości tu podanych będzie szukane miejsce i będą jakieś wyceny :)

1. LuSzTi - 2 osoby
 
Powrót
Góra