• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

[Estrada] Subbasy na eminence kappa pro LF 2

Primo-to jest studio nie estrada.
Secundo-Na scenie sytuacja wygląda nieco inaczej, jeżeli coś zgrywa się z jej aranżem to może mieć nawet kolor różowy.
Tertio-Tak jestem pewien bo wiem jak jest.

Mało tego, już na średnich imprezach (3-5 tyś. ludzi) zwykle nie można rozmieścić nagłośnienia tak jak by się chciało bo np. nie może zasłaniać banerów reklamowych.

ps. Niezły jest ten młody :)
 
RpLand napisał:
nie jest elementem dyskusji na argumenty.

Myślę że jest gdyż jako jeden z niewielu prowadzących tą dyskusje (a może jedyny) biorę czynny udział w realizacjach imprez plenerowych i koncertów, w tym takich z udziałem telewizji, wiem więc jakie panują realia i prawda jest taka że nagłośnienie na takich imprezach zwykle schodzi na dalszy plan, a w przypadku produkcji robionych typowo pod telewizje (np. festiwal w Sopocie) jest to sfera totalnie ograniczona i podyktowana bardzo dużymi ograniczeniami.
 
Oswietlenie,i reszta peryferi niech bedzie kolorowa,ale paczki powinny byc czarne lub szare to taka zasada. Tyle o tym nic wiecej. Najwaznie ze udana konstrukcja i ze dobrze gra.
 
Powrót
Góra