Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.
Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.
Twoja przeglądarka jest nieaktualna i może wyświetlać tę stronę nieprawidłowo. Powinieneś zaktualizować ją lub skorzystać z alternatywnej przeglądarki.
Lynx ja miałem mostek tda działa na zasilaniu 25,6V z trafa czyli napięcie pom mostku x1,41. Do tego na tda7294 był radiator od Pentiuma 4 3,0GHz z wentylatorem i mostek wyrabiał na 4R.
pozatym TDA mają zabezpieczenia i napewno pełnej mocy nie dawały ...
spróbuj jednego tda zasilić wyższym napięciem trochę i dac 4R to się
możesz zdziwić ...
a co tu mówić o narmalnym napięciu zasilania i 2R ...
Ta strona używa plików cookies, aby pomóc personalizować i dopasować treści do Twoich potrzeb. Cookies pozwalają też pozostać zalogowanym, jeśli zdecydujesz się zarejestrować.
Kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików.