• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

Gdzie w Warszawie kupię trafo 230V na 110V o mocy 300WAT ?

Rejestracja
Cze 1, 2010
Postów
8
Reakcji
0
Lokalizacja
Warszawa
Gdzie w Warszawie kupię transformator 230V na 110V o mocy 300WAT ? Transformator muszę mieć jutro. Pilna sprawa. Najlepiej taki jak ten:
 
Nie bardzo, zanim dojadę to będzie zamknięty - drugi koniec Warszawy, a z pracy nie puszczą mnie wcześniej.

Jakich firm produkujących trafo unikać, aby nie kupić badziewia ?
 
Muszę mieć jutro w tym problem. INDEL ma sklep na Wolumenie, ale cena zabójcza:
INDEL TST300/024 - 198PLN z uziemieniem 205PLN
TOROIDY.PL 230/110V 300VA P - 106PLN

:(
 
jak potrzebujesz na jutro to sobie zamów kurierem. Dogadaj się w sklepie, że przyjedzie kurier i zabierze za pobraniem np. Koszt ok 20zł(pocztex). I będziesz miał tego samego dnia. A jak chcesz tanio to niestety toroidy ale musisz poczekać.
 
Powrót
Góra