• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

Jakie audio użytkujecie??

Rejestracja
Paź 18, 2006
Postów
582
Reakcji
0
Lokalizacja
Stąd nie widać
Witam!

Moze ktoś się wkurzy ale co mi tam... Może pochwalicie się jakiego audio na daną chwilę (że tak to powiem) użytkujecie i czym napędzacie??
 
Mogłeś ten temat w offtopicu założyć ... ale pewnie przeniosą ;)

Ja użytkuje na razie z-640 + sub na arn226 + tda7294 od irka ;)
 
wzmacniacz na dwóch tadkach 7294 + podłogówki na pj i 2x 17/80. Sporadycznie zapuszczam radmorka 5100 :wink:
 
ARZ6608, napęd to jakiś stary Pioneer SA-570 (w planach Symasym, ale brak czasu, zeby złożyć) + Beyma12br70 napędzana wzmacniaczem irka.
 
Yamaha 559 z kolumienkami gdn 13 40 2 + 10 80 7 tonsila :razz: Do tego sub magnat monitor 200A :razz:
 
kolumienki na xt18w0 i xt25 napedzane marantzem pm6010 KI i do kina czasem odpalam XLS`a z MB uzbrojonego w Holtona
 
Yamaha A-520 + kolumny na XW i ARV + sub na Tonsilu GDN 20/80/2,8 napędzany Symasymem.
 
bart210 napisał:
Yamaha A-520 + kolumny na XW i ARV + sub na Tonsilu GDN 20/80/2,8 napędzany Symasymem.

Ja w drugim pokoju mam jeszcze xw + vifa tc20 grające na jakiejś mini wieży philipsa z wyższej półki :razz:
 
Fajnie... Ja szaleję na 5.1 (prawie 5.1 bo centralny w przyszłym tygodniu uruchamiam) głośniki to Tonsil 16/50 i gdwk i heh w surroundach mam sc10n`y) Napędy to ONKYO 5.1 i Techniocs pxs 570 na zmiane zależy jak długo chce pogrywać... Sub na monacor sph250ctc / boschmann alx122sp - bardziej monar ale boschmanna testuje na ta chwile i zaczynam go lubic. Wiem jedno kosztowało mnie to wszystko wielką kube hajsów :-)
 
Powrót
Góra