• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

Kawałki na ognisko

Rejestracja
Sty 17, 2009
Postów
39
Reakcji
0
Lokalizacja
rzeszów
Jakie polecacie kawałki na ognisko/impreze w stylu:
kazik - baranek
akurat - hahaczyk
big cyc - babcia klozetowa
myslovitz - dziewczyna z twarzą marylin monroe

Z góry dzieki za propozycje
 
akurat - hahaczyk
prawie cała płytka się nadaje... Do tego w podobnym klimacie masz: Grabarz i strachy na lachy, może coś z pidżamy porno lub pogodno, jeśli trochę bardziej reggae to Jamal, vavamuffin, dubska i indiosbravos. Jeśli czegoś z wymienionych przeze mnie nie słuchałeś to posłuchaj i sam stwierdzisz czy coś się nada :wink: U mnie parę dni temu na grilu królował Jamal i cała góra barwinków :mrgreen:
 
ten jamal to taki jak hip-hop, vafamufin prędzej ale to nie to czego szukam.

[ Dodano: 2009-04-09, 22:38 ]
ale pidżama w sam raz
 
Najlepsze kawałki na ognisko to KAWAŁKI ŚWIEŻEJ, SOCZYSTEJ, MAŁO TŁUSTEJ KIEŁBASY, SMAŻONEJ NA PATYKU:) Na grilla zaś najlepszymi kawałkami są soczyste kawałeczki marynowanej karkówki:)
 
marjano82 napisał:
Najlepsze kawałki na ognisko to KAWAŁKI ŚWIEŻEJ, SOCZYSTEJ, MAŁO TŁUSTEJ KIEŁBASY, SMAŻONEJ NA PATYKU
Ależ w żadnym wypadku. Kiełbasa musi być bardzo tłusta, bo tłuszczyk podczas pieczenia się wytapia i spływa po kiełbasce, dzieki temu jest piękna i soczysta :cool:
 
pozatym smaży to się na patelni, a nie na ognisku ;)
wafer, popieram :)
Chuda kiełba robi się sucha potwornie.
A wiem co mówie - przez jakieś 2 miesiące w roku na kolacje prawie wyłącznie ognisko robię :D
 
takero napisał:
Chuda kiełba robi się sucha potwornie.
widzicie, człowiek pisze nie do końca jeszcze obudzony:) chodziło mi o taką, że juz tłuszcz wytopiony podczas pieczenia na kiju- suchej nie lubię, popieram pogląd takero.
 
a zpomniałem o dwóch obowiązkowych kawałkach, wręcz hymnach na początek:
- Haratacze Tanie wino
- Big Cyc Kocham piwo
 
Jeżeli ma byc dobra zabawa to nie obędzie się bez:
BOYS - Jesteś szalona
BIG CYC - rudy się żeni; moherowe berety;dres
Maryla Rodowicz - kolorowe jarmarki;
pszczółka maja sobie lata...
T.Love - chłopaki nie płaczą;
Jak się masz kochanie; Ciechocinek,
i cała seria Przeboje Polskich Dancingow
 
Powrót
Góra