Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Pawel S. napisał:Odradzam ten projekt!
Z jednego ważnego powodu - brak porządnej zwrotnicy!
szczupak99 napisał:Nawet jeżeli nie ma porządnej zwrotnicy, to kolega chyba może zrobić lepszą. Co w tym trudnego?
Krótko zwięźle i na tematZobaczcie jaki pogrom robią te małe kolumienki na 20cm średnio-niskotonowym głośnikuto trzeba usłyszeć. Nie podoba się? To wypierdalaj! Bas było czuć na klacie. Napęd Polski 2x20w
![]()
też je miałem na szafie jakieś 15 lat temu
Wy uważacie tonsile za syf to nie wiem co wg was ładnie gra. Ja mam ZgP 25-8-585 na oryginalnym zawieszeniu i grają za***iście!
strefa CAJak to domowy nie samochodowy? Z tego co widzę głośnik ma opór 4 ohm.
Oczekuje Niskiego zejścia, dobrego GŁĘBOKIEGO kiku
brak sil na opisanie tegobardzo precyzyjnego zimnego brzmienia do muzyki hip hop. Powiem od razu że nie szukam ciepłego brzmienia bo nie słucham techna tylko hip hopu.