• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

Pytanie o kolumny

  • Autor wątku Autor wątku Urban
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Rejestracja
Lis 6, 2004
Postów
35
Reakcji
0
Lokalizacja
Siemianowice Śląskie
Witam jakie byscie mi polecili kolumny tak do 460 zl za pare? Bo planuje cos kupic na nowy rok. Chcialbym zeby kolumna miala 2 glosniki niskotonowe no chyba ze cos z 1 glosnikiem ale wiekszym takie cos jak Altus. Kolumny beda napedzane wzmacniaczem Pioneer A-502R 2x120 W przy 4 ohm. Czekam na wesze propozycje :)!!!
 
A nie lepiej samemu cos zrobic ??? za ta cene fajniutki sprzet mozna zrobic na teslach czy moze tonsilach..
 
Zrób coś samemu, satyfakcja z pracy gwarantowana. Jednak się nie śpiesz bo potem kolumienki mogą nie wyglądać ładnie. Postaw na precyzje wykonania:-)
 
No myslalem nad tym zeby zrobic cos samemu ale jak obliczylem to wyjdzie mi tyle samo jak bym kupil juz gotowe a pozatym nie umiem poskladac zwrotyniy bo sie nie znam :D a tak juz bede mial na gotowo wszytko. I mi nie zalezy na bardzo dobrej jakosci wole jak jest glosno. Chcialbym kolumny na jakies male imprezy np. w szkole :D

[ Dodano: 2004-12-05, 19:27 ]
Spodobaly mi sie te kolumny STX C-7 fajnie wygladaja jak Altusy :D:D co mozecie mi o nich powiedziec czy beda dobre do glosnego sluchania TECHNO :D??
 
chlopie ja tam namawiam na dlubanie samemu.zwrotnicami sie nie przejmuj. Janbo ma duzy wybor. a robienie samemu!! to dopiero frajda...i to oczekiwanie na pierwsze sec. dzwieku... za 460-500 zl mozna sobie zrobic zarabiste glosniki:) na BOMBA imprezke:)
 
hm, jak chcesz na imprezy no to zrob sobie jedna estradowke :D. ja narazie jedna skaczylem (prawie) i jak podlaczylem no to :D:D. szkoda ze to nie dla mnie ;/. ale ladnie gra :). za niedlugo pokaze :)....
 
Możesz też kupić stare altusy 75 lub 110 i zregenerować głośniki, spokojnie zmieścisz się w 400zł a na imprezie o niebo lepiej niz na stx_sie:)
 
460 i do tego na 2xniski i jescze ktos proponuje tesle. A gdzie zwrotki gdzie material na kolumny i wykonczenie??
Sprobuj cos np 2xarn 150 + arv
 
EZO napisał:
460 i do tego na 2xniski i jescze ktos proponuje tesle. A gdzie zwrotki gdzie material na kolumny i wykonczenie??
Sprobuj cos np 2xarn 150 + arv

Jak te kolumienki mają służyć dłużej to lepiej weź sprawdzony projekt, przynajmniej się nie zawiedziesz, oczywiście jak wszystko dobrze zrobisz:-) Pozdro
 
Powrót
Góra