• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

Rozumiecxie kobiety

Kobiety nie sa poto zeby je rozumiec tylko poto zeby je kochac !
A temu kto zrozumie kobiety stawiam litra dziennie do konca zycia :D
 
Ja lubię w kobietach tą niby-nieprzewidywalność - dzięki temu życie z Nimi nabiera barw i smaku.

Kobiety, w większości przypadków, da się zrozumieć!... ba - nie są bardziej skomplikowane niż mężczyźni. Trzeba z Nimi dużo przebywać, poznać ich potrzeby,styl pojmowania wielu spraw i wszystko wszystko inne... a wtedy nie taki diabeł straszny jak go malują (dużo by tu o tym mówić). Wtedy nie będziesz musiał domyślać się co kobieta ma na myśli - będziesz poprostu wiedział czego tak naprawdę chce! Będziesz wiedział czego Ona chce zanim cokolwiek zdąży powiedzieć. Wiek tutaj też ma dużo do powiedzenia - młodziutkie dziewczyny (żeby nie powiedzieć - nastoletnie smarkule) same nie wiedzą czego chcą... niektórym z wiekiem to przechodzi, innym nie.

Na razie tyle....
 
jak chcesz wiedzieć o czym myśli kobieta musisz pomyśleć o tym o czym na pewno byś nie pomyślał :)
 
ciezko kobity zrozumiec ;)

ruchasz sie czy trzeba s tobą chodzic?:P
no............szkoda że niewiele jest takich co bez chodzenia...............
tylko tak dla niezobowiązujecej przyjemości.........poznałbym kilka takich .......:)
 
Wiecie panowie jesteśmy innej płci i nam też trudno jest czasami was zrozumieć.Pomimo tego faktu nikt nie umieszczam na forum topiku o tym czemu nie ma porozumienia między osobnikami róźnej płci.Poza tym uważam ,że tekst o ruchaniu to już troche przesada,bo pomimo ,że jest tu większość meżczyzn nie powinno dochodzić do obrażania kobiet.

Problem nie tkwi w tym ,że my niby same niewiem co robimy,tylko w tym ,że żyjemy w różnych światach i mamy różne potrzeby.Jeżeli kobiety akceptują to,że chcecie se podłubać w samochodzie czy też pooglądać mecz,bo to jest dla was przyjemne,czemu wy nawet nie próbujecie zrozumieć ich potrzeb tylko się z nich naśmiewacie.
 
agusia a daj mi rade co ze mną jest ze kolesie narzekajaze ze mnad osklepu to jak z baba bo musze wszystko obejrzeć zastanowicsie 3 razy itp :P ... poznałem fajną kobite ale jakoś mnie nie "jara" a jest i ładna i mądra i leci na mnie wiec ja sam siebie nierozumiem ... czy jestem pedałem??!! qrfa chyba nie ! :[[[[
 
A pociągają Cię faceci ???? Zrób test, weż jakieś erotyczne pismo z gołym maczo i jak Ci stanie to na bank jesteś gej. Malczik gej itd....
 
nigdy w zycium jak widze niektóre ryje na foru mto mi sie niedorbze robi a co dopiero na golasa ;P pozatym bez obrazy dla osób co dały tu ftki, to nie o nich mowa ;)
 
no własnie widocznie mnie nieciagnie, wole brunetki ... jest na forum jakaś brunetka w wielu 17-23 lata , chętnie poznam ;)
 
Powrót
Góra