• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

taka sprawa do znających IT mds 08' /kszynka jak kruszynka/

  • Autor wątku Autor wątku magik
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Rejestracja
Gru 24, 2004
Postów
1,045
Reakcji
0
Lokalizacja
z tamtąd
jak sie ten głośnik spisuje w 15 litrach zamkniętej? próbował ktoś?
Umberto albo ktoś inny? potrzebuje jak najmniejszą zrobić a nie wiem jak to na uchu leży póżniej bo zawsze leciałem z 21L 7/23rurka BR i nic mnie nie obchodziło.. ale teraz czasy sie zmieniły i potrzebuje maciupkiej, 15 litrowej, zamkniętej do tego IT.. słyszał ktoś? jak to zagra?

pozdro.

[ Dodano: 2005-09-03, 14:10 ]
jakby ktosik potrzebował:

Dane techniczne:
Moc RMS: 120 W /4 Ohm
Otwór mont. 186 mm
Głęb.mont. 96 mm
Całk.średn. 223 mm
X-max - 7 mm
Pasmo przenoszenia (Hz): 40-1000

albo se chciał po prostu obejrzeć:
mds08.jpg


czekam na odzew

[ Dodano: 2005-09-03, 20:00 ]
sobie sam odpowiedz wyszperałem

http://www.intertechnik.de/main.htm...NDMxOWUxNzM0MDk5YSUyNmIlM0Q=.html?detail=4434

w linku :)
 
Odpowiedź jest bardzo prosta.Jak masz pod reką na nim suba w br to zatkaj wylot i posłuchaj czy Ci będzie odpowiadać.Bo nawiasem mówiąc mnie closed wogóle nie pasuje,za sucho to gra.No i jeszcze jak spadnie litraż do 15L to już wogóle może być mało ciekawie.Choć to kwestia gustu i wymagań oczywiście.

Ja swojego będe na dniach pakował pod schowek od strony pasażera,spoko sie mieści choć kształt obudowy wyjdzie fikuśny :D
 
Powrót
Góra