• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

Wybór subwoofera do samochodu

Rejestracja
Paź 1, 2004
Postów
304
Reakcji
0
Lokalizacja
F13
Witam

Mam pytanie jaki subwoofer zastosowac do skrzyni z firmy alphard w przedziale cenowym do 200 zl ??? Mysle tu o 12" i mocy RMS min 100 W, bo bedzie to zasilane 1x TDA7294. Myslalem juz o modelach SW oraz CW.
 
zaden wzmacnaicz 100w tym bardziej kosc tda nie wysteryje cw 1202 nie ma szans

[ Dodano: 2004-10-08, 16:05 ]
ps mzoe pomysl by glosik mial duze spl a moc znamionowa w granicach 100W
 
To mowiecie zeby zastosowac CW a konkretnie CW1202C ??? A myslaem jeszcze o XW120 Co mozecie powiedziec o tym glosniku???

pozdro
 
Nic,kompletnie nic.To alfred,nie głośnik tylko alfred,niestety.I nie licz że jak go nawet kupisz to go TDA napędzi.
PZDR
 
..kurcze chyba mnie nie lubicie - napisałem podobny post wczoraj i do tej pory tylko 1 odpowiedź ;) Elmer dostał już 5 :P ...więc podłącze się do jego posta: zakładając że napęd jest w stanie oddać 150Watt mocy ciagłej to cw1202 powiedzmy w 50litrach closed to dobre rozwiązanie do auta? ...jak jego odporność na warunki atmosferyczne ? jakiego dźwieku można się spodziewać ?
 
UFOK na twoim miejscu wziałbym 25 cm CW bo z 150 W atami sobie lepiej poradzi niż jego większy brat, a jak wiadomo można już go aplikowac w skrzynce od 20 litrów , wiec pakuejsz go w 20-30 litrów podłaczasz pod wzmaka i bedzie grał, ;) według mnie ładnie dośc głosno i nisko
 
Mowicie STX a czy mozecie mi przyblizyc ten temat-czyli STX ??? Aha Dzis bylem w Milowicach na gieldzie (wtajemniczeni wiedza o co chodzi) i niestety tam nic nie slyszeli o XW120 szkoda:(. Widzialem natomiast SW1003Z co mozecie powiedziec o tym glosniku, czy nada sie do samochodu ???

pozdro
 
może dwa razy jakiś dw100k to na 100W mozen iebedzie za dorbzeale prawdopodobne lepiej niż jeden cw którego trudno ruszyć no i większa efektywnośc dw .. a i jeszcze większa bo sa dwa ;)
 
Powrót
Góra