• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

Wyglad kolumn... ..który?

Rejestracja
Sty 21, 2005
Postów
393
Reakcji
0
Lokalizacja
Bydgoszcz
Pomijamy kwestie doboru glosnikow, pojemnosci, strojenia, czy tez rodzaju obudowy. Chodzi o sam wyglad (dlateo temat w dziale off topic). Ktory design byscie wybrali. Jakie sa do wyboru widac na obrazkach. W rachube wchodza tylko drobne zmiany.





PS. Odpowiedz "zaden" za wiele i tak mi nie pomoze.

Dzieki za pomoc i pozdrawiam
 
Jakby tego nie liczyc to kolumna nr 1 sie najczesciej przewija. Dlatego chyba (jak mi nie wpadnie nastepny pomysl) przy niej zostane. Zreszta latwiej mi bedzie ja pozniej zintegrowac z sciana KG w pokoiku na poddaszu. Ogromna odgroda akustyczna i jazda :)... ...dzieki za pomoc.
 
Wektor, szczerze?Środek,dokładnie.A reszty nie powiem bo coś robie .Dzięki Tobie zresztą za co dziękuje.
 
Powrót
Góra