Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wzmacniacz do subwooferów.

Collapse
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #21
    Zamieszczone przez Maciek M.
    A dlaczego nie mogę wpiąć w REC OUT a następnie do wejścia niskopoziomowego ?
    bo jak sobie bedziesz krecil potencjometrem od kolumn to sub bedzie gral na tym samym poziomie. a chodzi o to ze jednym pokretlem regulujesz glosnoscia calosci :P

    Zamieszczone przez Maciek M.
    Czyli najlepiej by było jakbym ten kabel co idzie do kolumn (zasilający) wpiął w wejście wysokopoziomowe a potem dalej do kolumn , tak ?
    tak
    lub normalnie do kolumn i z kolumn do panelu

    Skomentuj


      #22
      Wyjscie sluchawkowe tez moze byc tylko wiekszosc wzmacniaczy po wlozeniu wtyku w to wejscie rozlacza kolumny. Druga sprawa to to ze wyjscie sluchawkowe jest robione na kilka sposobow i czasami moze wystepowac na nim bardzo wysokie napiecie i wtedy nie mozna bezposrednio podlaczyc go do wejscia czincz panela. Potrzebny bedzie tlumik z 3opornikow.

      Skomentuj


        #23
        Podłączę do wejścia wysokopoziomowego razem z monitorami. Jak coś nie będzie pasowało to będę regulował na panelu. Już wszystko wyjaśnił mi "Pawel S." na gg - Dziękuję ! :grin:

        P.S. mój wzmacniacz nie rozłącza kolumn po podłączeniu słuchawek. Mogę ja manualnie na wzmacniaczu wyłączyć kolumny A lub B albo włączyć wszystko razem.

        Jakoś sobie poradzę :) będę myślał jak dostanę panel podepnę na dwa sposoby (wyjście słuchawkowe i wejście wysokopoziomowe) i zobaczę który uznam za najwygodniejszy i najpraktyczniejszy .

        Pozdrawiam.

        Skomentuj


          #24
          W wiekszosci wyjscie sluchawkowe to wlasnie sygnal z wysjcia koncowki mocy podany przez opornik.

          Skomentuj

          Czaruję...
          X