Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dobre przekaźniki - gdzie kupić

Collapse
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Dobre przekaźniki - gdzie kupić

Poszukuję aktualnie przekaźników FTR-F4AK024T do wymiany w amplitunerze. W mouserze pustki ale za to na aliexpress mają.
    Ktoś ma doświadczenia z takimi zakupami? Mogą to być oryginały?
    Jakie dobrej jakości przekaźniki na wyjścia głośnikowe stosujecie?
    Może patriotycznie Relpola kupić, tylko te przekaźniki są mniejsze (na wysokość) od oryginalnych w Fujitsu czy DEC.

Wymieniałem parę lat temu przekaźnik w nadzie c326 bee (chyba). Jeśli dobrze kojarzę to wziąłem jakąś tanią chińszczyzne typu Hongfa, ale działa bez zarzutu. Myślę że grunt to kupić w takim samym rozmiarze (w sensie wyprowadzeń), żeby nie kombinować z montażem. No i o takich samych parametrach, ale to chyba oczywiste :)
    Jak relpol jest tylko nizszy, ale wyprowadzenia takie same, to śmiało bierz.

Skomentuj

Może w TME?
      https://www.tme.eu/pl/details/g2rg-2...2rg-2a4-24vdc/
      "Pomiary są użytecznym narzędziem, ale nie pozwól stać się ich niewolnikiem" - Siegfried Linkwitz
      3-way DIY [WF223+MR16+D2608] • Arcam A39 • Arcam CDS27 • Arcam irDAC • Onkyo NS-6170

Skomentuj

Czy taki omron będzie lepszy od relpola w jakimś względzie?
        Cewka relpola ma mniejszy prąd pracy - więc teoretycznie bezpieczniej jeżeli chodzi o sterowanie.

Skomentuj

Omron bardziej markowy, ale relpol też ma dobre opinie. Reduktor szumu w ostatnim filmie wymienial przekaźniki i wstawiał omrony w miejsce tanich chińczyków

Skomentuj

Finder?
            marcinsywala.pl
            Cambridge Audio Stream Magic 6 | Power Amplifier Class D Hypex 2x Ncore NC2k | T29MF001 + MW16P-4 + 2xTIW 200 XS

Skomentuj

Czaruję...
            X