Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Myślisz o black air? od razu odradzam, nie pasują brzmieniowo. O dziwo polecę także nowe i tanie suby Krugera - wzmacniacze nie udały im się, a głośniki nawet nawet![]()
tylko ze ten subwoofer on mi polecilc 2 strony temu
jak sa dedykowane do twojego samochodu to beda okskoro juz tu jestes i sie znacz to powiedz mi czy te dystanse beda ok
http://allegro.pl/dystans-165mm-mdf-...367577746.html z góry dzię
ja mam golf II ale kupilem sobie dzisiaj boczki z kieszeniami od golfa III bo sa na 165mm trochę porzeźbię i podejda
no ale najpierw powiedzial zeby bkupic diory na przod wiec kupilem a potem z propozycji suba wybralem Viba slr12 , a potem napisal ze nie pasuja do siebie brzmieniowo , wiec zapytalem o co chodzi
nie wiem jak mozna to komus polecic albo powiedziez, ze to dobrze gra
To jaką masz alternatywę dla nich do 150zł ogólnie dostępną?
Ty już słuchasz inaczej, nie tak jak na początku.
Ja jeżdżę teraz z tymi diorkami z przodu, bo i tak cały system mam w modernizacji, bez suba.
Pytam znajomych o to jak to wg nich gra, każdy po odsłuchu wysiada i mówi że "zaje..ście".
Doszukują się nawet różnic między tym co gra u nich - że np. "bas jest bardziej zróżnicowany i jest go więcej"
czy że "głos dobrze i czysto słychać", albo "syczki nie klłują w uszy" - to są opinie ludzi dla których ten zestaw jest przeznaczony.
Przecież ja czy Ty nie będziemy tego teraz słuchać, bo wiemy, że nie jest to żadna rewelacja względem tego co szukamy - ale spójrzmy obiektywnie, do 150zł ciężko kupić w ogóle jakiś zestaw, a tutaj jest wiele aspektów, które szczerze powiedziawszy są na duży + dla diorek.
Można je podpiąć pod wzmacniacz, zwrotnica jest dobrze zaprojektowana (właśnie robię pomiary), całość jest sensownie dobrana, nie gra to najgorzej, a i tak dużo lepiej niż seryjne nagłośnienia.
ale czy cena jest powodem, zeby uznac, ze dobrze graja?