Panowie ale tarcze dedykowane do fleksa istnieją powinne mieć tylko większą ilość zębów.
Przy pracy powinno zachować się szczególną ostrożność, ale się da.
Przy pracy powinno zachować się szczególną ostrożność, ale się da.
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
pamietam jak na audiomanii byl temat gdzie mlody cial kolumny flexem... kolumny skonczyl pol roku pozniej jak mu sie palce pozrastaly. pokazal fotki dloni - pelno szwów miał :???: | ![]() |
Próbowałeś? O czym wy ludzie piszecie! założyć tak dużą tarcze i pionowo ciąć, diaksa cieżko utrzymać w ręku a co mówić o takiej dużej tarczy.Przy pracy powinno zachować się szczególną ostrożność, ale się da.
Ta a ja ostatnio widziałem jak jakiś łepek szedł po chodniku i nagle się wywrócił i wybił sobie zęby; ale co to ma do rzeczy ? :???: no naprawdę nierozumiem. inny przykład: kumpel przy mnie obciął (prawie) sobie dużego palca u nogi jak piłował drewno piłą spalinową ? Nie rozumiem dlaczego twierdzicie że to wina piły, sokoro naprawdę tylko i wyłącznie jego ? TO że są takie tarcze to fakt, jak i to że niektórych ludzi ponosi wyobraźnia...! Na upartego to i frezarką górnowrzecionową mozna grać w rugby, ale no naprawdę czy ona do tego jest stworzona ? Ogarnijcie się! Dobrze że dopisałeś "na łydcę" to stawia właściwe światło na to kto ciął i jak; a nie czym cięto!? Stosujmy się do zasad, regół, przepisów... to nie bedzie później takich przypadków gdzie ktoś ucina sobie palce bo ciął kolumny szlifierką! PS To że można nie oznacza że trzeba, a jeśli już potrzeba, to trzeba to zrobić tak jak trzeba ![]() | ![]() |
Stosujmy się do zasad, regół, przepisów... to nie bedzie później takich przypadków gdzie ktoś ucina sobie palce bo ciął kolumny szlifierką!
Ja nigdzie nie wychodziłem. Po prostu praca tak mi czas wysysa że mam tylko chwilkę po powrocie do domu sprawdzić kto coś nowego zrobił, ale na forum przebywam codziennie. Tylko nie udzielam się poprzez pisanie postów. | ![]() |
Na moje nie trzeba.
niekoniecznie19 jest z białym leminatem najczęściej
Jest 18mm i 1mm laminatu
mozesz obłożyć HDFem tak jak ja swoje kolumny... tylko jeszcze nie doczekaly sie malowania :/moge zrobic ze zwykłej plyty ale chciałem pomalować wiec mdf chyba lepszy ??
u mnie jest dostepny surowy i 18 i 19mm
a laminat jaki zeszlifowalem mial zaledwie 0,6mm