• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

[2-drożne] a'la Amati

  • Autor wątku Autor wątku zybel
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
oo dzięki bardzo ;) jestem tylko ciekaw jak sie nazywa ta czarna pasta którą sie że tak powiem fuguje i gdzie mozna to dostac
 
Shiver napisał:
Tak Sonus nie robi kolumn mam bardzo stare audio gdzie jest relacja z budowy bodajże amati homeage (jak jest błąd to sory pisze z głowy :razz: ) jeżeli kogoś zainteresuje ten artykuł wrzuce skany ciekawie to wygląda BTW mnie też strasznie korci żeby trzasnąć monitory inspirując się sonusem ale to dalekie plany, po pierwsze brak stereo u mnie w domu :cry: po drugie trzeba by troszke kasy nagromadzić po trzecie skąd wziąść czas :?:
 
Powrót
Góra