Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Co do F5 - dziwnym trafem ktokolwiek go słyszał, to nie szukał nic dalej. Więc nie wiem skąd ten "brak zachwytów". I nie tylko na AS ludzie tak sądzą
I czemu tak krytyukujecie ludzie z AS?
Zaraz mnie ktos zjedzie ze oceniam wzmacniacz po wygladzie, ale na moje oko patrzac we wnetrze to ten arcam to nic specjalnego.
Ja mam Zaph all metal na l18rnx/p oraz 27tbfc/g napędzane gainclone
Nie sugerował bym się takimi opiniami, nic one nie znaczą i nie mają żadnej wartości, a takie werdykty ferują najczęsciej słyszący srebrne luty i terminale.Przeczytałem wszystko. Aczkolwiek, teraz będzie skąd znowu się to pojawiło:
- kilku ludzi na audiostereo napisało ze ZRT wcale nie jest taki super, i ze np. Warto dołożyć do KEF R300 (nowe ok 5k za parę) albo szukać używanych harpii czy innych cudów