Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
a faktycznie bylo cos takiego. 1 rzad na tych glosnikach mialby chyba prawo bytu jakby gosc wyrownal je czasowo. bez tego, na pionowej sciance bedzie lipa.
Z tego co pamiętam to była to zwrotka do T9950 i 8945a. Ściankę należy pochylić o 7 stopni.
W sieci jest kilka a przydałoby mi się też informacji trochę na ich temat.
Jak jesteś zainteresowany to mogę Ci przesłać symulacje tej zwrotki z lspcad dla usher 8948a/t9950.
zwrotnica do ushera Cewka 1,8 Kond 4,7 i rezystor 2,7Ohm. z tematu http://diyaudio.pl/showthread.php/18...r-8948A-i-9950.
http://www.audiocar.pl/system-cas/wa...l-n/al15-m.htm glosniki i srednica zrobila na mnie wielkie wrazenie
jednak basu mi brakowalo ;/
15-20m2
budzet ok 2000 na przetworniki i zwrotnice.
A propos 3 way to jest niegłupi pomysł. Trochę trudno się zmieścić w 2000zł bo koszt głośników jest co najmniej o 600-700zł wyższy ale 3 way bije na głowę rozwiania 2 drożne względem zejścia basu i klarowności średnich tonów.
A excle 12tki, cóz nie ma tu wiele do dodania, na pewno byłoby lepiej niż z aurumem .
L22 też więc mogę pomóc w zwrotce.
Będę wdzięczny.
A co powiecie o tym projekcie? http://www.troelsgravesen.dk/CA18RNX.htm
A co powiecie o tym projekcie? http://www.troelsgravesen.dk/CA18RNX.htm
Również jestem ciekaw opini. Czy ktoś może wykonywał ten projekt? Jestem w trakcie wyboru podobnego http://forums.audioholics.com/forums...kittinger.html i zastanawiam się który z nich byłby lepszy / projektu Dennisa i Paula, czy Troelsa (z czego jestem bardziej za projektem ze wstęgą founteka)
brzmienie przyjemne
ale to wyklucza to :"nieostrych" wysokich tonów
możliwie naturalne.
to są sprzeczności .naturalności przekazu
masz okazje za połowę ceny.A jak grają te revelatory?
To nie lepiej rozejrzeć się jednak za 3way ?jesli obyłoby się bez subwoofera