• Witamy w największym polskim serwisie internetowym poświęconym w całości zagadnieniom samodzielnej budowy nagłośnienia.
    Dzięki DIYaudio.pl poznasz zagadnienia samodzielnej budowy nagłośnienia od podszewki oraz będziesz mógł dyskutować o DIY audio do woli.

    Artykuły z dawnego portalu zostały przeniesione do sekcji forum na samym dole.

Pomoc merytoryczna przy renowacji.

Kojarzy ktoś jak wygląda sprawa z rejestrowaniem sprzęty wyrejestrowanego 37 lat temu ??
 
Musi kolega poszukać na necie , wiem że w kraju jest jakiś gość który w tym pomaga /kiedyś się tym interesowałem jak miałem w planach kupno motorynki dla syna, co prawda było to jakieś z 8-9 lat temu/ mozna to załatwić , mus popyrać po necie i chyba raczej tylko jako zabytek. Coś tutaj piszą : https://motovoyager.net/porady/jak-z...zolte-tablice/ i coś tutaj mówi P.Kawałek : https://forum.motocyklistow.pl/topic/4944-rejestracja-zabytka-bez-dokumentów/page/2/
i chyba , takie hasło trzeba przeszukać : oldtimerbaza, Piotr Kawałek

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Powrót
Góra