Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zegarki

Collapse
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #41
    Zamieszczone przez nimbocek Zobacz posta
    Mój budżet może nie jest duży ale mogę śmiało wydać 200 złotych. Z tego co kolega napisał casio g-shock wiem że to dobry zegarek ale na chwilę obecna nie mam tyle kasiory na niego. Szastal może ty podasz jakie dokładnie zegarki używasz? może z któryś tych będzie dobrym zegarkiem. ostatnio znalazłem PULSOMETR SIGMA PC 26.14 nie wiem czy to dobry wybór czy może to słaby zegarek?. Jeżeli możecie to prosiłbym o opinie na ten temat. Dzięki wielkie!
    Ok. Tylko muszę modeli poszukać bo papiery wyrzucilem a na kopercie nie ma wybitego modelu. Z Casio miałem coś kiedyś ale się rozpadły. Jak był miał brać to gshock a tak to jeden mi timex padł ale to mechanicznie dostał strzał, pozostałe 3 mają się dobrze, jeden ma opaskę na serce do tętna

    Skomentuj


      #42
      G-shocka mozna dostac spokojnie za 2stowki. Oczywiscie nie bedzie to model 2015...

      Skomentuj


        #43
        aha czyli mogę się śmiało oglądać za tym g-shock. Dzisiaj jeszcze sobie przeglądnę te oferty jeżeli chodzi o ten zegarek. Szastal jak tylko będziesz miał już nazwy tych zegarków nawet lepiej może z ta opaska na tętno to daj znać chętnie tez obczaje. Ja jestem człowiekiem gdzie lubię opinie od innych ludzi ponieważ wiem czego mogę się spodziewać a nie lubie kupować w ciemno więc czekam.

        Pozdrawiam

        Skomentuj


          #44
          Timex Ironman Triathlon HRM T5K212
          tego noszę na siłownię bo timer się resetuje od razu po naciśnięciu jednego guzika, z opaski jakoś nie korzystam , dostałem go od kumpla nie pamiętam czy za skrzynkę piwa czy jak
          http://zegarownia.pl/zegarek-meski-t...ner-hrm-t5k212


          TIMEX IRONMAN T5K495
          z tym często na rower bo ma większą kopertę po za tym ma większe możliwości timera itp można ustawić po 2 czasy co się przydaje np przy tabacie , minus taki że trzeba chwilę przytrzymać żeby zresetować
          http://zegarkicentrum.pl/pl/p/Timex-...n-T5K495/16188


          timex T2N558AT Dress Chronograph
          ten wiadomo na dni wolne od pracy i treningów
          http://archive-com.com/page/3247994/...graph-t2n558at


          na pewno obecnie bym zapolował na coś z gshocka, nie dlatego że coś nie tak z timexem, naprawdę dobre zegarki, ale wizualnie mi się też ta seria podoba casio. Z zegarkiem chodzę cały czas więc to że dają radę w pracy gdzie mam środki i kwaśne i alkaliczne i plus pracę mechaniczne to są w bardzo dobrym stanie

          Skomentuj


            #45
            Ja ze swojej strony moge polecic Casio DW290.





            Tyram go od kilku lat, nurkowanie jemu nie straszne (20BAR) ja nurkuje do ok.40m, przechodzi na codzien iskry ze spawania i szlifowania metalu, spadl nie raz z 10-15m na beton, substancje zrace, po ktorych schodzi natychmiast skora z rak itp przygody i zyje. Niejednokrotnie koledzy ze swoimi gshock'ami smiali sie, ze stac mnie a nosze taki zegarek. Ale jak zdejmuje go z reki, rzucam jak najwyzej i jak najdalej na beton i prosze by zrobili to ze swoim gshockiem, to mina im rzednie i pasuja. Rozumiem, ze gshock kosztuje wiecej ale skoro to gshock, to powinien byc traktowany jak tytan pracy a nie jak pudelek. I nie chodzi tu bynajmniej o rzucanie zegarkiem... Niestety w ludzkiej naturze u wiekszosci ludzi jest tak, ze jak maja cos drozszego, to obchodza sie z tym jak z jajkiem. Nie neguje tu oczywiscie gshockow i ich wlascicieli, bo jestem fanem gshockow ale na moje potrzeby DW290 jest naprawde ok. Na wyjscie i do garnituru nosze oczywiscie co innego poza okreslonym budzetem przez autora.
            Podaje watek gdzie jest opis tego zegarka. Osobiscie sie nie zgadzam z wada opisujaca teleskopy-nic sie z nimi nie dzieje jak i z ich mocowaniem. Polecam ten zegarek przytomnym ludzia

            http://zegarkiclub.pl/forum/topic/73...rny-twardziel/


            Zeby nie bylo, ze jestem jakims snobem i tylko ja nosze ten zegarek... (zdjecia w w/w linku nie dzialaja)


            Szef FBI






            Tom Cruise






            U S AirForce





            Ten tutaj, jak mu tam...





            Nie straszne jemu nawet kosmiczne przestworza

            Last edited by Spurek; 03.11.2015, 09:52.

            Skomentuj


              #46
              Widzę że konkretnie się panowie wysilili na temat tych zegarków jestem naprawdę zadowolony. Teraz już wiem co mogę wybrać czego mogę się spodziewać :) dziękuje za te informacje chyba wybiorę timexa ale jeszcze kusi mnie casio. Kiedyś posiadałem zegarek cyfrowy z casio byłem zadowolony ale ukradli mi go no i kiepa. Mam czas w przyszłym tygodniu sobie coś sobie zamówię teraz muszę się z tym przespać i przemyśleć. Dam wam znać co wybrałem :) dziękuje wam za szczegółowe opinie na pewno mi się bardzo przydały.

              Skomentuj


                #47
                W moim przypadku zegarki sprawdzają się tylko poza pracą, a wtedy zazwyczaj i tak zapominam założyć zegarek i noszę go tylko w weekend. Dlatego już od kilku lat mam ten sam , niezmienny model, który dostałem od żony na święta. Firma raczej mało znana, ale póki co działa bez zarzutu. Ale jak gdzieś wychodzę wieczorem w weekend to faktyczni taki zegarek sprawdza się dużo lepiej niż wyciąganie telefonu z kieszeni.

                Skomentuj


                  #48
                  Zamieszczone przez damrose1996 Zobacz posta
                  W moim przypadku zegarki sprawdzają się tylko poza pracą, a wtedy zazwyczaj i tak zapominam założyć zegarek i noszę go tylko w weekend. Dlatego już od kilku lat mam ten sam , niezmienny model, który dostałem od żony na święta. Firma raczej mało znana, ale póki co działa bez zarzutu. Ale jak gdzieś wychodzę wieczorem w weekend to faktyczni taki zegarek sprawdza się dużo lepiej niż wyciąganie telefonu z kieszeni.
                  Kolego,
                  Przeczytaj swojego posta i wyciagnij wnioski, czy jest przydatny autorowi tematu lub komu kolwiek...
                  Gdybys podal chociaz by firme, model, wady, zalety, to byla by inna rozmowa.
                  Last edited by Spurek; 04.11.2015, 22:51.

                  Skomentuj

                  Czaruję...
                  X