Zwrotnica robiona od podstaw, obudowy cos ok 200zl.
Z tego co patrze po folderach to mam zapisane pomiary do 12.2.500 i D800, do 10.2.400 i D800 znalazlem sam plik do boxsima .bpj ale oczywiscie kazdy projekt byl robiony na podstawie pomiarów, podzial 1,5khz 12/18db/oct pomimo niskiego podzialu lekki dolek na czestotliwosci podzialu, efekt stromego filtrowania GDN i dzieki temu udalo sie uzysac dobre zgranie fazowe, jak dobrze pamietam to w tych na allegro jeszcze siedzi zarówka 10W 12V przed filtrem bo kolumny mialy byc czasem uzywane na domówkach.
Kolumny to dobra alternatywa do wszelkich Tonsili, mozna na tym glosno i mocno pograc a kiedy trzeba to posluchac czegos spokojniejszego.
Sporo takich projektów budzetowych porobilem, powstawaly rozne kolumny, a'la zeusy na 12.2.500 i D800, modyfikacje F360n na 10.2.400 i AWX na górze.