pod shot boxem są zdjęcia z różnymi konstrukcjami,głośnikami itp. po kliknięciu w jedno ze zdjęć wyświetla mi się takie coś:
Ogłoszenie
Collapse
No announcement yet.
Mechanizm forum, błędy, propozycje zmian itp.
Collapse
Ten temat jest przyklejony.
X
X
-
Jak chcę zacytować selektywnie, to wywala mnie na stronę główną...
Brakuje też opcji typu "oznacz jako przeczytane" po wejściu w nowe posty.Last edited by dolphin123; 28.01.2013, 08:22.
Skomentuj
-
powiadomienia o prywatnych wiadomosciach - maja wyskakiwac tak samo denerwujace okienka jak wczesniej!
bo tego na gorze mozna nie zauwazyc
---------- Post dodany o 09:52 ---------- Poprzedni post o 09:34 ----------
nie moge edytowac nazwy tematu bo na okienko z tytulem nachodza inne przyciski :/
Skomentuj
-
tak, to styl - jeszcze go nie odswiezylem bo musze z tym pogrzebac, najwyzej kolorki sie na nowo ustawi - walcze
---------- Post dodany o 10:00 ---------- Poprzedni post o 09:54 ----------
to $bbuserinfo[username] przy logowaniu czy w innych miejscach to brak nowego polskiego pliku jezykowego, niestety na vbhelp rejestracja jest zwalona i czekam na akt. konta
Skomentuj
-
- navbar wrocil na gore, zakladanie nowego topicu / odpowiedz juz bedzie ok - "zaznacz jako przeczytane rowniez"
- musialem wyegenerowac nowy styl gdyz w starym bylo naje#$$% jak na stole u duroczoka, postaram sie kolorki przywrocic (ten zolty)
- boczny side bar masz juz Pawel
najblizsze TODO:
- quote seelektywne
- aktualzacja jezyka zeby nie bylo brakow w postaci $bbuserinfo[username]
Skomentuj
-
"Zuku nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:"
http://www.diyaudio.pl/album.php?alb...achmentid=5417
Skomentuj
Skomentuj