Zamieszczone przez Marios
Zobacz posta
Dostałem info z CDO że cena Jabłoni u nich to od 25zł do 59zł w zależności jaka klasa i jaka kłoda. Sprzedają na paczki po 24 liście,i to wychodzi około 15 m2. Sporadycznie zdarza się, że niektóre paczki są uszkodzone podczas transportu,wtedy sprzedają na liście. Niestety nie ma wtedy zbytnio dużego wyboru, po prostu trzeba kupić to co jest.
Na stanie mają kilka liści wysokiej jakości ale cena mnie przeraża.
Skomentuj